BLOG

Medzinárodný deň žien

Uznávaný sviatok venovaný nežnému pohlaviu alebo prežitok komunizmu? 

Milé ženy, slečny, dievčatá vašu odpoveď vopred poznám. Ktorá z nás sa nepoteší,keď si na ňu v tento deň muž spomenie.
Muži však žijú v predstave, že ak niečo chceme povieme to. My romantické duše zas milujeme ak nám muž daruje niečo spontánne, sám od seba. Trošku začarovaný kruh, že? Aj keď sa na začiatku zdalo, že tento článok je venovaný nám ženám opak je pravdou. Muži takže pozorne čítajte :) Nebudem vás tu trápiť článkom na dve strany, ale poskytnem vám minimálny návod ako nás urobiť šťastnejšie.
My ženy potrebujeme cez maličkosti cítiť, že vám na nás záleží. Nepotrpíme si na veľkých daroch, stačí nám ak viete čo máme rady, že poznáte veci, ktoré nás potešia. Ak nás dlhodobo zahŕňate pozornosťou, budete prekvapený akým úžasným spôsobom vám vieme pozornosť opätovať. Preto nám dajte pocítiť, že nás máte úprimne radi a že sme vo vašich životoch dôležité. A nemusíte to obmedzovať iba na deň venovaný nám ženám.
Milí muži, ešte jedna rada. Ako povedala Simone de Beauvoir, francúzska filozofka, spisovateľka: „Ženami sa nerodíme, ženami sa stávame.“, preto si vašu pozornosť zaslúžia všetky ženy vášho života. Manželky, dcéry, babky, sestry, mamy.

Čo darovať žene k MDŽ?       
Tým, že som na vás dnes taká milá, pripravila som si pre vás špeciálnu akciu. Ak si u mňa do 8. marca zakúpite dve darčekové sviečky v skle malé, dám vám ich tentokrát iba za 13,99€ ( pôvodná cena 15,80€ ) a ešte vám odrátam aj dopravu.( cena bez dopravy a zľavu vám odrátam po potvrdení objednávky.)
Teším sa na váš nákup a prajem vám ešte pekný voňavý zvyšok dňa.